همه چیز درباره ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی

مهندس امیر مسعودی

مدرس اصلی دروس ریاضی و فیزیک موسسه کنکور آسان است مهندس امیر مسعودی می باشد.

همه می دانیم حل تست های  دروس محاسباتی مانند ریاضی، فیزیک شیمی و قسمتی از زیست در کنکور سراسری  بسیار زمان گیر هستند به طوری که برای سوال های درس ریاضی حدودا ۹۰ ثانیه،فیزیک ۷۴ ثانیه و شیمی ۶۰ ثانیه زمان دارید.تا این قسمت  اشاره شده را همه افراد آگاه هستند اما راهکار چیست؟

حال بنظر شما چطور رتبه های برتر کنکور چندین درس را بالای ۹۰ و ۱۰۰ درصد تست می زنند؟ بنظر شما هوش ماورالطبیعه دارند یا واقعا خیلی خیلی درس خواندند و تمرین زیاد کردند؟ جواب هر دو مورد است ولی به صورت نسبی

شیوه  یادگیری و تست زنی در ریاضی و فیزیک

شیوه  یادگیری و تست زنی در ریاضی و فیزیک به دو صورت مطالعه از کتاب و جزوه چاپ شده و تدریس توسط افراد مختلف مثل دوست ،معلم  و .. است.

ریاضی و فیزیک
ریاضی و فیزیک

کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) که دی وی دی های مختلف آموزش و تست زنی  را تهیه می کند به هیچ عنوان منکر اهمیت کتاب های درسی و کمک درسی نیست اما با توجه به شرایط اختصاصی دانش آموز لزوم استفاده از منبع آموزشی مناسب برای مطالعه بسیار مهم می باشد.

زمان مطالعاتی که درس ریاضی و فیزیک از دانش آموز می گیرد قطعا چندین برابر دروسی حفظی مانند دینی و ادبیات و .. هستند و دانش آموز با صرف زمان بیش از اندازه برای ریاضی و فیزیک از ساعات مطالعه بقیه دروس که شاید در آنها قوی و مسلط نیز باشد می کاهد و مرور ها و تست زنی دروس دیگر را کاهش و در نتیجه افت پیدا می کند.

اهمیت ریاضی و فیزیک در کنکور

اهمیت دو درس ریاضی و فیزیک آنقدر بالاست که اگر این دو درس را در کنکور تجربی صد در صد تست بزنید و بقیه دروس صفر باشد(با توجه به ضریب ۶ ریاضی و فیزیک) دروس با ضریب بالاتر مثل زیست و شیمی(ضریب ۱۲ و ۹) تنها حدود ۱۰۰۰ رتبه بالاتر هستند چون میانگین تست زنی درس ریاضی و فیزیک بین داوطلبان بسیار پایین تر از زیست و شیمی می باشد و هر کس درصد بالاتری تست بزند شانس قبولی بیشتری دارد.

اما متاسفانه بیشتر افرادی که بدون برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره اقدام به مطالعه می کنند یا مشاوره غلط می شوند سریعا به فکر حذف مباحث مختلف از درس ریاضی و فیزیک می افتند پس چه تفاوتی بین شما و رتبه های برتر کنکور باید باشد؟تفاوت در نوع یادگیری و مشاوره تحصیلی مناسب است.

صرفه جویی در زمان مطالعه

قاعدتا هر کسی تنها از کتاب درسی نیز مطالعه کند بالاخره روزی تسلط به مباحث ریاضی و فیزیک پیدا می کند ولی وقتی این دو درس برای شما توسط معلم قوی و با کیفیت تدریس شود کمتر احتیاجی به مطالعه مجدد دارین و بیشتر زمان خود را به تست زنی سرعتی و رفع اشکال می گذرانید تا یادگیری با تمرین کمتر.

اما شیوه تدریس مهندس امیر مسعودی به صورتی که است که مثلا در مجموعه دینامیک از درس فیزیک:

حلقه اول:قوانین نیوتن و تست های مربوط به آن،معادله مکان زمان و انواع نیرو در دینامیک(اصطکاک و نیروی عمود بر سطح)

حلقه دوم:تست های نیرو و نیروی کشش طناب و تست های مربوط با ان

حلقه سوم:با تست از انواع نیرو شروع می شود و از اواسط حلقه سوم شروع به آموزش ماشین آتوود و فنر و باز هم تست کار می شود

و در سایر حلقه ها اقدام به بررسی تست های آسانسور،سوالات احتمالی کنکور،سوال های با راه حل سریع و کوتاه می کند که بدون احتیاج به دست بردن به مداد  خودکار با دیدن صورت سوال تحلیل کنید و به جواب برسید

حال چرا مهندس  امیر مسعودی بهترین مدرس ریاضی و فیزیک کشور است؟

از بحث سابقه و بیوگرافی که بگذریم  مهمترین ویژگی دی وی دی های ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی تدریس با جان و دل ریاضی و فیزیک می باشد  و چون از لحاظ تدریس فوق العاده پویا و با انرژی تدریس می کنند و باعث شوق و اشتیاق بیشتر و یادگیری بهتر دانش آموز می شوند .

ایشان کلاس خصوصی برگزار نمی کند  پس هیچ گونه کم کاری و بیان نکردن مطالب مهم در دی وی دی مهندس امیر مسعودی مشاهده نمی کنید و هر آنچه بدان علم و تجربه دارد(الان در حال حاضر دانشجوی دکتری فیزیک دانشگاه تهران هستند) در دی وی دی های ریاضی و فیزیک موسسه کنکور آسان است می باشد.

یادگیری سطح دانش آموز

تمامی مطالب در دی وی دی های مهندس امیر مسعودی به صورتی تدریس شده که نیازهای یادگیری دانش آموزان قوی،متوسط و ضعیف را پاسخ می دهد و داوطلب بر اساس سطح خود اقدام به خرید دی وی دی می کند هم برای آموزش تشریحی هم برای تست زنی موثر است.

مهندس امیر مسعودی به مدت چندین سال است که سوالات کنکور را بلافاصله بعد از اتمام کنکور(زمانی که هنوز سازمان سنجش کلید پاسخ سوالات را نداده) به صورت زنده در برنامه اوج یادگیری پاسخ می دهد

سوالات پیش بینی کنکور مهندس امیر مسعودی

سوالات پیش بینی کنکور مهندس امیر مسعودی در مجموعه برنامه های یادگیری آسان چندین روز قبل از کنکور یا به صورت کامل تر در دی وی دی های ایشان مرجع کمک بسیاری از داوطلبان می باشد

پس اهمیت ترتیب مطالعه دروس و مباحث درسی با توجه به هدف قبولی داوطلب در آزمون سراسری و انتخاب منبع مطالعاتی آموزشی، مسیر شما را بسیار هموار می کند

پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  دی وی دی های محصولات کنکور آسان است،خرید و برنامه ریزی تحصیلی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶  تماس بگیرید

کنکور آسان است

, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

فهرست