نحوه صحیح خرید و انتخاب مشاور:

شما با خرید دی وی دی کنکور آسان است می توانید از خدمات مشاوره و برنامه ریزی رایگان موسسه استفاده کنید و به این نکته توجه داشته باشید که از کسی که میخواهید خرید را انجام دهید موظف به دادن مشاوره رایگان می شود.

لطفا اگر مشاوره هم نیاز دارید و میخواهید ارتباطتان حفظ شود و از خدمات رایگان مشاوره با کیفیت مطلوب بهره مند شوید نسبت به کسی که می خواهید خرید را انجام دهید و حتما قبل از واریز با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس و اطلاعات کامل در این خصوص را دریافت کنید.

خرید دی وی دی کنکور آسان

تمام داوطلبان کنکور و دانش آموزان می توانند خرید و سفارش دی وی دی کنکور آسان است است را به سادگی هرچه تمامتر انجام دهند. موسسه کنکور آسان است با ابداع روش آموزش از راه دور به عنوان اولین موسسه دی وی دی محور در این سطح توانسته است مرز یادگیری آسان را شکسته و به همه کسانی که در آرزوی درس خواندن هستند، اما امکان مهاجرت به شهرهای بزرگ را ندارند کمک کند. تمامی افراد در هر نقطه از ایران می توانند با خرید محصولات کنکور آسان است، خود را به سطح بالایی از آگاهی علمی رسانده و با سایر دانش آموزان رقابت کنند.

خرید دی وی دی کنکور آسان است به چه صورت است؟

خرید دی وی دی های گیلنا به دو روش حضوری و تلفنی صورت می گیرد. خرید حضوری برای تمامی کسانی است که در تهران ساکن هستند و خرید غیر حضوری برای تمامی کسانی است که هر جای ایران حتی تهران هستند و تمایلی به مراجعه حضوری ندارند میتوانند خرید خود را تلفنی انجام دهند. این نوع خرید با یک تماس تلفنی و یا ارسال پیامک به شماره هایی که در زیر همین متن قرار داده شده است صورت گرفته، که بعد از آن مشاوران این موسسه با دانش آموز تماس حاصل می نمایند. مشاوران بعد از ارزیابی دانش آموزان و صحبت با والدین آن ها بهترین پکیج آموزشی را گزینش کرده و در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. این دانش آموزان بعد از پرداخت هزینه می توانند پکیج آموزشی مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند. و کار مشاورین دقیقا در همین لحظه شروع خواهد شد .

نحوه ارسال و مدت زمان رسیدن بعد از خرید دی وی دی کنکور آسان است

خرید دی وی دی و جزوه های کنکور آسان است در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد بنابراین هر دانش آموزی که گمان می کند نیاز به راهنمایی و یا یادگیری مجدد دروس دارد، می تواند با موسسه انتشارات گیلنا www.gilnapublishers.com ارتباط گرفته و بعد از خرید محصولات این موسسه، سطح علمی خود را بوسیله دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان ارتقا دهد.

دادن مشاوره رایگان به دانش آموزان، تعیین سطح علمی و بررسی وضعیت درسی دانش آموزان از جمله خدمات رایگان این موسسه در ازای خرید محصولات کنکور آسان است، می باشد. بنابراین بهترین شرایط برای یک دانش آموز و داوطلبان کنکور که هم بتواند از خرید محصولات لذت ببرد و هم سایر نیازمندی های خود را به صورت رایگان دریافت نماید، موسسه کنکور آسان است، می باشد.

توجه :

  • از خرید دی وی دی کپی و منابع غیر معتبر جدا خودداری کنید.
  • قبل از واریز مبلغ حتما از معتبر بودن شماره حساب بنام مهندس عارف ربیعیان ، حسین احمدی ، امیر مسعودی و دیگر اساتید موسسه مطمئن شوید و در غیر این صورت از واریز وجه جدا خودداری نموده که مسئولیت ندادن مشاوره بعد از خرید یا هر مشکل دیگری در ارسال و یا  اصل بودن منابع به عهده داوطلب می باشد و موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال مراکز غیر معتبر ندارد.

شماره تماس ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰

فهرست