طرح آینده سازان

معرفی طرح آینده سازان کنکور آسان است ویژه دانش اموزان  دهم ورودی مهر ماه۱۳۹۸ کنکوری سال ۱۴۰۱

موسسه کنکور آسان است با سابقه بسیار در زمینه آموزش و مشاوره تحصیلی به یک اصل بسیار مهم رسیده است که دانش آموزی که از تابستان شروع به مطالعه و یادگیری حرفه ای کند بیشترین کیفیت تحصیلی در مدرسه از لحاظ نمرات و برترین رتبه ها  در کنکور سراسری را خواهد داشت.

شاید از نگاه بعضی والدین یا دانش آموزان درس خواندن برای مقطع دهم در تابستان کمی زود و یا کم اهمیت باشد   و شاید حتی در سال ۱۴۰۱ شرایط کنکور به گونه ای باشد که با اعمال قانون شرط معدل، کنکور حذف شود پس متن زیر را  تا انتها بخوانید تا نگرش منفی شما در آینده به ضرر شما نشود.

کنکور فقط برای بعضی رشته های کم متقاضی حذف میشود و اگر قصد اعمال شرط معدل برای رشته ای پرطرفدار هم باشد باید آموزش و پرورش امتحانات نهایی را برای هر سه مقطع تحصیلی متوسطه دوم برگزار کند نه فقط سال دوازدهم پس وقت را  بیشتر قدر بدانیم و روی حدس و گمان غلط برنامه ریزی نکنیم.

تجربیات افراد موفق نشان داده دانش آموزانی که دروس سال تحصیلی را در تابستان پیش خوانی می کنند به صورت حرفه ای از رقبا پیشی می گیرند و از لحاظ شخصیتی و آمادگی در کلاس مانند ستاره در آسمان می درخشند  پس چرا ایام طلایی تابستان را بیهوده از دست می دهید؟

ما در طرح آینده سازان سال دهم کنکور آسان است اهداف زیر را جامه عمل می پوشانیم:

با برنامه ریزی تحصیلی مناسب طرح آینده سازان کنکور آسان است هم مطالعه هدفمند در دستور کار قرار می گیرد  تا بهترین کیفیت با کمترین ساعت مطالعه حاصل شود هم تفریحات و کلاس های فوق برنامه دانش آموزان عزیز تا دچار دلزدگی نشود.

بهترین دی وی دی های اساتید  برتر کشور که با موسسه کنکور آسان  است(انتشارات گیلنا) همکاری می کنند مانند: ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی ، شیمی مهندس عارف ربیعیان ، زیست دکتر دادگستری ، شیخی ، حسینی نیا و پازوکی ، زبان دکتر دانش زاده و محبوبی ، دین و زندگی ، عربی و ادبیات فارسی استاد حسین احمدی و دکتر آبان  در اختیار دانش آموزان عزیز دهمی قرار میگیرد تا مشکلی از بابت آموزش و تست نداشته باشند.

دانش آموز دروس و کتب جدید  دهم را به صورت کامل و تفهیمی فرا میگیرد نه حفظی دانش آموز دهمی عزیز به نحوی شیوه صحیح مطالعه دروس مختلف مثل زیست،شیمی و …. را فرا میگیرد تا از همین الان توانایی تدریس این قبیل دروس را پیدا  کنند.

نمونه سوالات و تست های مختلف با دانش آموز کار می شود تا با حل تست های مختلف دشوارترین سوالات تشریحی هم سهل و آسان شود.

در تمام طول مدت طرح با مشاوره و برنامه ریزی مستمر و پیگیر تمامی امور برنامه ریزی ایام مدرسه ، امتحانات ، تعطیلات عید نوروز ، جمع بندی ، ازمون های ازمایشی  توسط تیم مجرب طرح آینده سازان کنکور آسان است اجرایی می شود تا حس واقعی مشاوره خوب و حرفه ای را تجربه کنید.

پس اگر فکر می کنید تابستان پرباری خواهید داشت در طرح آینده سازان کنکور آسان است  ثبت نام کنید.

شرایط ثبت نام در طرح آینده سازان کنکور آسان است

تماس فقط با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶

تعیین سطح تلفنی و کارشناسی منابع طرح آینده سازان کنکور آسان است.

واریز به شماره حساب بانک ملت مهندس عارف ربیعیان (مجری طرح آینده سازان کنکور آسان است).

دریافت کد ثبت نام از طریق سامانه رسمی موسسه کنکور آسان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست