سید حسین کیا رتبه برتر موسسه کنکور آسان است

رتبه برتر

سید حسین کیا دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز با معدل ۱۲ کاری کرد کارستان!!!

بعد از شکست در اولین کنکوری که تجربه کرد احساس شکست و ناکامی که همه داوطلبان کنکور را نیز گرفتار خود می کرد وجودش را فرا گرفت و به فکر ترک تحصیل و گذراندن خدمت سربازی و شغل های آزاد افتاد.

چطوری با کنکور آسان است آشنا شد؟

بعد از چند ماه کلنجار و مشورت با افراد مختلف  که حتی بعضی نمره معدل او را نیز مورد تمسخر قرار می دادند و امکان قبولی سید حسین کیا را صفر می دانستند   دوباره تصمیم به شرکت در کنکور سراسری گرفت.در مجله خانواده سبز مقاله مربوط به موفقیت داوطلبانی را دید که مانند خود وضعیت تحصیلی بدی داشتند و با  موسسه کنکور آسان است استاد حسین احمدی کار می کردند و رتبه های برتر پزشکی شده بودند.تصمیم گرفت برای کنکور امسال متفاوت عمل کند و با برنامه ریزی تحصیلی و مشاوره کنکور آسان است کار کند.

تاثیر صحبت های استاد احمدی بر سید حسین کیا

بعد از تماس مستقیم با استاد حسین احمدی برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره تمام ذهنیت منفی سید حسین کیا با صحبت های انگیزشی استاد احمدی و الفبای ذهنی تبدیل به نقطه قوت او شد و با انرژی فوق العاده شروع به مطالعه کرد.

استاد حسین احمدی پس از بعد انگیزشی و تثبیت روحیه سید حسین کیا بهترین دی وی دی های موسسه کنکور آسان است را در اختیار سید حسین کیا قرار داد و با برنامه های راهبردی،سید حسین کیا گام به گام شروع به پیشرفت کرد.

موفقیت در کنکور

علت پیشرفت او اشتیاق و علاقه ای بود که به درس و مطالعه پیدا کرده بود از کلاس های خصوصی و معلم ها بی نیاز شد و سخت ترین درس ها مثل ریاضی و فیزیک با تدریس مهندس امیر مسعودی درصد بالای ۶۵  ، زیست و شیمی را بالای ۷۰ درصد در کنکور تست زد و با مجموعه دی وی دی های اوج یادگیری صفر تا صد درس خواندن را فرا گرفت.

مشاوره عالی تیم استاد احمدی

استاد حسین احمدی شماره تماس مستقیم مشاور خود را که رتبه برتر کنکور بود را به ایشان نیز داد تا زمان هایی که سر ایشان شلوغ بود. سوالات درسی و رفع اشکال پاسخ داده شود.برنامه ریزی های تحصیلی که در اختیار سید حسین کیا قرار گرفت منحصر به فرد  بود و دقیقا بر اساس نقطه ضعف و قوت تک تک دروس،ساعت مطالعه خواب و تفریح و استراحت شخصی سازی شده بود ارتباط خوبی با برنامه ریزی استاد احمدی گرفت و توانست یکی از افتخارات موسسه کنکور آسان است(انتشارات گیلنا) باشد.

اطمینان خاطر از عملکرد خودش

در روز کنکور عامل موفقیت خود را آرامش درونی و باور مثبت می دانست و تک تک سوالات برایش به بهترین شکل ممکن قابل پیش بینی بود و به آرزوی خود قبولی در رشته پزشکی رسید .

برنامه ریزی منحصر به فرد

سوالات درسی و رفع اشکال پاسخ داده شود.برنامه ریزی های تحصیلی که در اختیار سید حسین کیا قرار گرفت منحصر به فرد  بود و دقیقا بر اساس نقطه ضعف و قوت تک تک دروس،ساعت مطالعه خواب و تفریح و استراحت شخصی سازی شده بود ارتباط خوبی با برنامه ریزی استاد احمدی گرفت و توانست یکی از افتخارات موسسه کنکور آسان است(انتشارات گیلنا) باشد. در روز کنکور عامل موفقیت خود را آرامش درونی و باور مثبت می دانست و تک تک سوالات برایش به بهترین شکل ممکن قابل پیش بینی بود و به آرزوی خود قبولی در رشته پزشکی رسید

هر موفقیت و پیروزی در تمامی امور زندگی نیازمند تلاش و پشتکار،توکل بر خدا و  هدایت صحیح و اصولی می باشد

جهت ارتباط و دریافت برنامه ریزی تحصیلی با  برنامه اوج یادگیری و استاد حسین احمدی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

فهرست